SON DAKİKA

On Numara Haber

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GÜNDÜZ BAKIMEVİ’NDE MEZUNİYET HEYECANI

24 Haziran 2022 | 92 kez görüntülendi.
BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ GÜNDÜZ BAKIMEVİ’NDE MEZUNİYET HEYECANI

Beylikdüzü Belediyesi Gündüz Çocuk Bakımevleri 2021-2022 Mezuniyet Töreni Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlendi. Yılsonu etkinliği kapsamında Hüseyin Tütüncü Gündüz Çocuk Bakımevi ve Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Gündüz Çocuk Bakımevi öğrencileri tarafından hazırlanan resim ve el işi sergisi ve sahne gösterileri büyük beğeni topladı. Mezuniyet heyecanı yaşayan öğrenciler, sahne gösterilerinin ardından karnelerini alarak kep attı.

 

Beylikdüzü Belediyesi tarafından düzenlenen Gündüz Çocuk Bakımevleri 2021-2022 Mezuniyet Töreni renkli görüntülere sahne oldu. Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi Trakya Salonu’nda gerçekleştirilen programa, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ın yanı sıra başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve birim müdürleri ile mezun olan öğrencilerin aileleri katıldı. Hüseyin Tütüncü Gündüz Çocuk Bakımevi ve Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Gündüz Çocuk Bakımevi öğrencileri tarafından hazırlanan resim ve el işi sergisiyle başlayan mezuniyet programı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile devam etti. Etkinlikte minik öğrencilerin sahnede gerçekleştirdiği gösterilerin ardından mezuniyet törenine geçildi. Bu yıl mezun olan ve karnelerini Başkan Çalık’ın elinden alan öğrencler daha sonra kep atarak mezuniyetlerini kutladılar. Renkli görüntülere sahne olan törende gündüz bakımevlerinde eğitim gören öğrenciler tarafından hazırlanan gösteriler büyük beğeni kazanırken,  çocukların neşesine etkinliğe katılan velilerde eşlik etti.

 

“Beylikdüzü Belediyesi olarak ilçede toplamda 9 tane kreşimiz olacak”

 

Beylikdüzü Belediyesi olarak çocukların sevgiyle hayata hazırlanması adına gereken her şeyi yaptıklarını ifade eden Başkan Çalık, “Bugün burada evlatlarımızın mezuniyet törenindeyiz. İnşallah ilerde çocukların çok daha güzel günlerine şahitlik edeceğiz. Evlatlarımız bizim için gerçekten çok kıymetli. Beylikdüzü’nde çocuklarla birlikte kadının da güçlenmesi adına her mahallede bir kreş projesiyle yola çıkmıştık. Beylikdüzü Belediyesi’ne ait olan 2 kreşte hizmet veriyoruz. Ayrıca 2 kreşin yapımı devam ederken, 5 tane kreşimizin de yapımına başladık. Projeler tamamlandığında Beylikdüzü Belediyesi olarak ilçede toplamda 9 tane kreşimiz olacak. Bununla da yetinmeyeceğiz. Evlatlarımızın ve annelerimizin bir arada sosyalleşebileceği anne ve çocuk merkezl erini de hazırlıyoruz. 2 tane de anne ve çocuk merkezi yapacağız.” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ