SON DAKİKA

On Numara Haber

ÇATALCA SPORUN MERKEZİ OLACAK

24 Haziran 2022 | 143 kez görüntülendi.
ÇATALCA SPORUN MERKEZİ OLACAK

ÇATALCA BELEDİYE BAŞKANI MESUT ÜNER ÇATALCA’YI SPORUN MERKEZİ YAPMAYA KARARLI

Başarıya giden yolun önce inanmaktan, azim ve sabırla çalışmaktan geçtiğini her fırsatta dile getiren Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, ilçeyi sporun merkezi yapma noktasındaki kararlılığını sürdürüyor.

Çocukları ve gençleri sporla buluşturarak çağımızın tehlikeleri kötü alışkanlıklardan uzak kalmaları için mücadele eden, gelişimlerine katkı sunan Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner’in kararlı çalışmaları ilçeyi hızla sporda da ön sıralara çıkardı.

Öncelikli olarak Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nü kuran Başkan Mesut Üner yoğun bir şekilde spor kursları, spor adaları, spor salonları, yüzme havuzu gibi birçok alanda spor alt yapı çalışmalarını gerçekleştirerek bu yolda tüm engelleri ortadan kaldırdı.

Çatalca

Gençlik ve Spor Müdürlüğünde Başkan Yardımcısı Cengiz Uçar, Çatalca Belediye Spor Kulübü Başkanı Lokman Naroğlu, Belediye Gençlik ve Spor Müdürü Selçuk Babaoğlu ve antrenörlerle bir araya gelen Başkan Mesut Üner, dönem değerlendirmesi yaptı. Toplantıda bugüne kadar yapılan çalışmalar hakkında antrenörlerden detaylı bilgi alan Başkan Mesut Üner, yılsonuna kadar yapılacak çalışmalar hakkında da görüş alışverişinde bulundu.

Kısa sürede aldığımız yol gurur verici

Belediye Başkanı Mesut Üner ilçede sporun gelişmesi anlamında beraber çalıştıkları ve yol arkadaşlarım dediği antrenörlere yaptığı konuşma ile teşekkür etti.

Başkan Üner sözlerinde, “ Sporla özdeşleşen bir Çatalca için hepimiz birlikte mücadele veriyoruz. Hizmetleriniz, emekleriniz bizler için çok kıymetli. Aynı amaç doğrultusunda sizlerle yola çıktık ve gerçekten kısa bir sürede büyük bir aile olduk. Çatalca’mızda 15 branşta, ilçe merkezimizde 12, mahallelerimizde 20 noktada spor eğitimi veriyoruz. Öğrenci sayımız 4500’lere ulaştı ve her geçen gün artmaya devam ediyor. Kısa bir sürede aldığımız yol ve sporda kazandığımız başarılar gerçekten gurur verici. Sporu çocuklarımızın, gençlerimizin hayatlarının bir parçası yapma hedefimizde sizlerin çok önemli katkıları var. Gurur duyuyoruz. Sporun her branşında ilçemiz başarı grafiğini hızla yukarı doğru yükseltiyor. Spora gönül veren çocuklarımıza, onları teşvik eden ailelerimize ve başarılarımızın gizli kahramanları Gençlik ve Spor Müdürlüğümüz ve bünyesindeki tüm siz antrenörlerimize canı gönülden teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ