SON DAKİKA

On Numara Haber

ÇATALCA’DA ÇOCUKLARA ÖZEL ŞENLİK

19 Haziran 2022 | 81 kez görüntülendi.
ÇATALCA’DA ÇOCUKLARA ÖZEL ŞENLİK

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, yaz tatiline giren çocuklarımıza muhteşem bir şenlik armağan etti. İki gün süren şenlikte çocuklar neşe içinde doyasıya eğlendi.

Çatalca’da genç yaşlı demeden tüm vatandaşların ihtiyaç duydukları her zaman yanında olan Belediye Başkanı Mesut Üner, kültürel ve sanatsal etkinliklerle de ilçenin sosyal yaşantısını canlandırıyor.

Geçtiğimiz günlerde Çatalca’da bugüne dek yapılmamış bir Mezuniyet Töreni yaparak binlerce gencin coşkusunu paylaşan Başkan Mesut Üner, yaz tatiline giren öğrencileri de Çocuk Şenliği’nde buluşturdu.

Prof. Dr. Fuat Sezgin İlkokulu’nda yapılan şenlikte çocuklar animasyon, kukla gösterileri, rengârenk şişme oyun parkları ve müzik eşliğinde doyasıya eğlendi.

Çatalca

Gülüşleri Dünyalara Bedel

Çocuklarının karne sevincinin Belediye Başkanı Mesut Üner tarafından bu etkinlikle daha da arttığını ifade eden veliler Başkan Mesut Üner’e gönülden teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Şenlikte çocuklarla vakit geçirerek mutluluklarına ortak olan Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner,” Belki çocuklarımız onlara güzel bir gelecek hazırlamak için ne kadar çalıştığımızı, gecemizi gündüzümüze kattığımızı bilmezler. O minicik kalplerini ısıtacak, yüzlerinde dünyalara bedel gülüşler oluşturacak en sevdikleri şey tabii ki oyun oynamak. O yüzden bizde onlar için güzel bir şenlik hazırladık. Çocuklarımızın mutluluğu bizler için yaşamın anlamı, değeri… Tüm çocuklarımızı çok seviyoruz” şeklinde konuştu.

Çocuklarla birlikte birçok anı fotoğrafı da çektiren Başkan Mesut Üner, yaz boyu çeşitli sürpriz etkinliklerle buluşacağız dediği çocuklara iyi tatiller diledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ