SON DAKİKA

On Numara Haber

BAŞKAN ÜNER; HASADINIZ BEREKETLİ OLSUN

13 Temmuz 2020 | 684 kez görüntülendi.
BAŞKAN ÜNER; HASADINIZ BEREKETLİ OLSUN

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, yaz aylarının başlaması ile çiftçilere destek olmak için ekipleri seferber etti. Ekipler mahallelerde tarla yollarının açılması çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Başkan Üner, hasat zamanından önce tarla yollarının açılmasını sağlayarak çiftçilere destek oluyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından mahallelerde, üreticilerin işini kolaylaştırmak için tarla yolu açma çalışmaları aralıksız devam ediyor.
Çiftçilerin daima yanında olduğunu belirten Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, “Emek, hayattaki en yüce değerlerden biridir. Emeğini alın teriyle yoğuran çiftçilerimizin daima yanında oluyor, tarlalarına giderken yaşadıkları zorlukları ortadan kaldırmak için çalışıyoruz. Hasat zamanından önce başlattığımız yoğun çalışmalarla tarla yollarını açıyor, çiftçilerimizin yıl içerisinde büyük emekler vererek ortaya çıkardıkları ürünlerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Tarla yolları tarım makinelerinin kullanımına uygun hale gelirken, hasadın zamanında ve nakliyesinin sorunsuz şekilde yapılması ile ürün zayiatının en aza indirgenmesi sağlanmış oluyor. Tüm çiftçilerimizin hasadı bol, verimli ve bereketli olsun” ifadelerine yer verdi.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ